ورود و عضویت
0
سبد خرید شما خالی است

5 پیشنهاد برای خرید بهترین جاروبرقی با کاربردهای متنوع

5 suggestions for buying the best vacuum cleaner
6 دقیقه دقیقه برای مطالعه
1 دیدگاه
راهنمای خرید
Rate this post
خرید بهترین جاروبرقی
Rate this post

 

خرید جاروبرقی که مقرون‌به‌صرفه و همه‌کاره باشد در برنامه شماست – محصولی که لزوما شیک نیست، اما جاروبرقی کاملاً محکم است – و به دنبال یک جاروبرقی بدون کیسه باشید که در بازار فعلی حدود قیمت متوسطی دارد. این جارو برای اکثر افراد و در اکثر خانه‌ها به خوبی کار خواهد کرد. اما اگر به دنبال چیز متفاوتی هستید، ما بهترین‌های برندها را نیز جمع‌آوری کرده‌ایم – از جاروهای شارژی و بی‌سیم و دستگاه‌های بادوام گرفته تا جارو دستی‌های ارزان قیمت. و حتی ربات‌ها – برای هر نوع خانه‌ای.

جاروهای عمودی بدون کیسه مقرون به صرفه با قابلیت تقریباً جذب هر نوع زباله قابل جارو کردنی (از جمله موی حیوانات خانگی) و مناسب برای تمیزی کف (از جمله بیشتر فرش‌ها، چوب، کاشی یا هر چیز دیگری) به خوبی کار می‌کنند. و باید حداقل پنج سال بدون تعمیر و نگهداری زیاد دوام بیاورند (حتی نیاز به تسمه جدید ندارد) و با حداقل هزینه (با فیلترهای قابل شستشو و نکته کلیدی این‌که این جاروها نیازی به کیسه ندارند).

برای استفاده در رایج‌ترین انواع کفپوش‌ها (مانند فرش‌های از جنس پلاستیک با پرز کم یا متوسط و بیشتر کف‌های تخت مانند سرامیک یا پارکت)، جاروهای ایستاده بدون کیسه با کیفیت تقریباً که قوی‌ترین جاروبرقی‌ها (مانند جاروهای Miele، در میان دیگر برندها) به خوبی کار می‌کنند. این مدل را اغلب با قیمت بسیار کمتر از نصف آن‌ها نسبت به جاروهای ایستاده ارزان‌تر می‌توان تهیه کرد و هزینه نگهداری آن‌ها از جاروبرقی‌های پاکتی آسان‌تر است و به احتمال قوی بیشتر از همه دستگاه‌ها به‌جز محکم‌ترین دستگاه‌های پیشرفته صنعتی دوام بیاورند. در فروشگاه آنلاین رتروپارت می‌توانید قطعات متنوعی از جاروبرقی را پیدا کنید.

خرید بهترین جاروبرقی                                                                       خرید بهترین جاروبرقی برای کاربردهای مختلف

خرید جاروبرقی ایستاده بدون کیسه مقرون به صرفه را در نظر بگیرید اگر:

 • از بودجه پرداختی‌تان انتظار کیفیت دارید: خرید جاروبرقی ایستاده بدون کیسه باکیفیت قیمت مناسبی دارند، هزینه‌های تکراری ندارند و باید حداقل پنج سال دوام بیاورند. گرفتن یک جاروبرقی بهترین راه برای افزایش ارزش پول در هنگام خرید جاروبرقی است.

از جارو برقی بدون کیسه با قیمت مناسب صرف نظر کنید اگر:

 • از جارو کردن اجتناب خواهید کرد چرا که باید سیم جاروبرقی را از هم باز کنید. باعث خجالت نیست! استفاده از جاروهای شارژی و جاروبرقی‌های روباتی بسیار راحت‌تر است. اگرچه هزینه آن‌ها بسیار بیشتر از جاروهای برقی با قدرت تمیزکنندگی مشابه است.
 • کفپوش ظریفی دارید. اگر فرش های دستباف یا چوب نرم یا کاشی دارید که مستعد خراشیدن است، ممکن است یک جاروبرقی کلاسیک با بُرس تمیزکننده‌ای که برای این سطوح طراحی شده است نیاز داشته باشید.

اگر دوست دارید کف‌ خانه‌تان بسیار تمیز بماند و مایلید برای جارویی که یک دهه یا بیشتر دوام می‌آورد پول زیادی هزینه کنید، یک جاروبرقی پاکتی با کیفیت بالا تهیه کنید. این یک سرمایه گذاری بزرگ است، که می‌تواند در دراز مدت نتیجه دهد.

جاروبرقی‌های پاکتی باکیفیت بدون شک بهترین نوع جاروبرقی‌ها هستند. موتورهای بزرگ، مکش بالا وبُرس‌های تمیزکننده همه‌کاره و قابل تنظیم آن‌ها کار بسیار خوبی را در تمیز کردن انواع کف‌ها (حتی فرش‌های ظریف یا پر پرز) انجام می‌دهند، زیرا وزن در قسمت‌های مختلف آن‌ها به‌طور برابر توزیع می‌شود. آن‌ها باید حداقل برای یک دهه دوام داشته باشند (معمولاً بسیار بیشتر)، و طوری طراحی شده‌اند تا عملکرد عالی را در حفظ کیفیت هوای داخلی خانه به شکلی عالی داشته باشند- اگرچه باید هر چند ماه یک بار برای کیسه‌ها و فیلترهای تازه هزینه کنید تا زمانی که مالکش هستید. در مورد بهترین جاروبرقی‌های پاکتی بیشتر بخوانید.

 

برای خرید جاروبرقی پاکتی پیشرفته را در نظر بگیرید اگر:

 • شما جارویی می‌خواهید که برای دوام طولانی مدت داشته باشد. صنعتگران دیگر ماشین‌ها یا ابزارها را به کیفیت گذشته نمی‌سازند، اما جاروبرقی‌های باکیفیت و برندهای شناخته شده از این قاعده مستثنی هستند.
 • خواهان عملکرد عالی جاروبرقی بر روی اکثر کفپوش را می‌خواهید. این جاروبرقی‌ها می‌توانند گرد وغبار ریز را از تقریباً هر فرشی (حتی فرش‌های پر پرز) بمکند، بنابراین خانه شما برای مدت طولانی‌تری ظاهر، حس و بوی بهتری خواهد داشت.
 • کیفیت هوای داخل خانه یک اولویت است. کیسه‌های جاروبرقی پاکتی با دارا بودن راه‌های ورود هوای مهر و موم شده برای از بین بردن مواد آلرژی‌زا و محرک‌ها در خانه شما عالی عمل می‌کنند. برای افزودن امتیازهای بیشتر، یک فیلتر هپا (HEPA) یا فیلتر هوای با بازدهی بالا به دستگاه‌تان اضافه کنید.

فیلتر هپا یا فیلتر هوا با بازدهی بالا یک استاندارد در میزان بازدهی و اثربخشی فیلترهای هوا در جداسازی آلاینده‌های هوا است. بر اساس تعریف سازمان بین‌المللی استانداردسازی (ایزو)، یک فیلتر هپا باید حداقل ۹۹٫۹۵ درصد از آلاینده‌ها با قطر بیش از ۰٫۳ میکرون در هوای عبوری از فیلتر را تصفیه کند. این رقم، در تعریف انجمن مهندسان مکانیک آمریکا و وزارت انرژی ایالات متحده آمریکا، معادل ۹۹٫۹۷ است. فیلترهای هپا، اجزای معلق در هوا مانند گرده گیاهان، گرد و غبار، نَم، باکتری‌ها، ویروس‌ها و ذرات هواپخش با قطری کمتر از یک میکرون را تصفیه می‌کنند. بعضی میکروب‌ها مانند افشانک سیاه، استافیلوکوک اپیدرمیدیس و باسیلوس سوبتیلیس به‌روش اکسیداسیون کاتالیزگر نوری (PCO) در فیلترهای هپا گرفتار می‌شوند. فیلترهای هپا قادرند برخی از باکتری‌ها و ویروس‌های با قطر کمتر از ۰/۳ میکرون و باسیل‌ها و کلوستریدیاها را نیز گرفتار کنند.

انواع جاروبرقی با کاربردهای متنوع                                                                                  انواع جاروبرقی با کاربردهای متنوع

از خرید جاروبرقی پاکتی پیشرفته صرف‌نظر کنید اگر:

 • جاروهای ایستاده پایه‌دار را ترجیح می‌دهید. برخی از افراد با کشیدن یک ماشین کوچک پشت سرشان به هنگام جارو کردن راحت نیستند- به خصوص با سیمی که به آن متصل است. جاروهای ایستاده پایه‌دار زیادی وجود دارند که می‌توانند انواع کف را به خوبی جاروهای پاکتی جارو کنند، و برخی از آن‌ها حتی قدرت تمیزکنندگی بیشتری دارند.
 • دلتان هزینه و مسئولیت اضافی نمی‌خواهد. برای جاروهای پاکتی شما باید هر سال حداقل چند کیسه و فیلتر تازه بخرید، و باید انتظار داشته باشید که هر 10 سال یک یا دو بار جاروبرقی را برای تعمیر یا نگهداری به تعمیرگاه بکشید.
 • تعداد زیادی حیوانات خانگی مودار دارید. موی حیوانات به سرعت کیسه‌ها را پر می‌کند. اگر نگران از دست رفتن سرمایه کیف پولتان هستید، یک جاروبرقی بدون کیسه بگیرید.

برای اکثر مردم، در حال حاضر جاروبرقی‌های بی سیم باکیفیت به اندازه کافی قوی هستند تا جایگزین جاروبرقی‌های برقی شوند. اما جاروهای شارژی هزینه بیشتری دارند و دوام چندانی ندارند، مگر اینکه انتخاب شما یک مدل واقعاً سطح بالا باشد. در غیر این‌صورت ممکن است زمان عمل کافی برای تمیز کردن خانه‌های بزرگ را در یک نوبت نداشته باشند.

با توجه به تمام آنچه گفته شد، جاروهای شارژی به قدری تمیزی خانه را آسان می‌کنند که احتمالا حاضر شوید تن به این جایگزینی بدهید. اگر در آپارتمان یا خانه‌ای کوچک‌تر با پلان تنگ زندگی می‌کنید، جاروهای شارژی زندگی‌تان را تغییر می‌دهند، زیرا بسیار کم‌جا و سبک هستند و به راحتی هدایت می‌شوند و هیچ سیمی برای گیر کردن در گوشه و کنار خانه وجود ندارد. و حتی در خانه‌های بزرگ‌تر که متوجه می‎شوید به تمیز کردن چند اتاق در یک زمان عادت کرده‌‌اید، بنابراین عمر باتری دیگر آنچنان مهم نیست. بهترین مدل های جاروهای شارژی به اندازه کافی قوی هستند که می‌توانند به خوبی یا تقریباً به همان اندازه جاروهای برقی تمیزکاری کنند، حتی روی اکثر انواع فرش‌ها و یا کف‌پوش‌ها.

 

در خرید جاروبرقی یک جارو شارژی  در نظر بگیرید اگر:

 • در یک آپارتمان یا خانه کوچک زندگی می‌کنید. جارو کردن خانه‌ای کوچک با راهروی تنگ بسیار آسان‌تر است، مادامی که سیمی در دست و پای شما گیر نمی‌کند.
 • نمی‌خواهید با باز و جمع کردن سیم دستگاه سروکار داشته باشید. فقط چند ثانیه طول می‌کشد تا جارو شارژی خود را در دست بگیرید و تمیز کردن را شروع کنید — بدون هیچ مانعی، بدون بهانه!

 

 

1. خرید بهترین جاروبرقی برای موی حیوانات خانگی

نظر ما با استدلال این است که جاروبرقی‌های روباتی بهترین ابزار برای تمیز کردن موی حیوانات خانگی هستند، زیرا آن‌ها می‌توانند با وظیفه‌شناسی با سرعتی که تعداد کمی از انسان‌ها زمان یا حوصله آن را دارند، با این آشفتگی مقابله کنند.

اما اگر ربات نمی‌خواهید، هر جاروبرقی مناسبی به خوبی کار می‌کند. هیچ طراحی خاصی وجود ندارد که جاروبرقی را به ویژه در برداشتن مو از روی زمین ماهر کند. حتی ارزان‌ترین جاروبرقی‌ها نیز می‌توانند موهای حیوانات خانگی را از روی زمین خالی جمع کند، و هر جاروبرقی که در از بین بردن گرد و غبار از فرش خوب باشد، در کندن موهای حیوانات خانگی نیز خوب است.

 

حتی لازم نیست خود را به مدل هایی محدود کنید که در نام آنها کلمات حیوان خانگی یا حیوان وجود دارد. این فقط به این معنی است که آنها ابزاری برای از بین بردن موهای حیوانات خانگی از روی اثاثه یا لوازم خانگی دارند، یا (گاهی اوقات) که رول بُرس جاروبرقی به راحتی گره نخورد. این ویژگی های خوبی هستند! اما بسیاری از جاروبرقی ها با نام هایی که شامل حیوانات یا حیوانات خانگی نمی‌شوند نیز همین ویژگی‌ها را دارند.

نکته مهمی که باید در نظر بگیرید: اگر حیوانات خانگی پرموی زیادی دارید، مانند چهار رتریور طلایی یا یک دوجین گربه مو بلند، ممکن است بخواهید از خرید جاروبرقی‌های پاکتی خودداری کنید. موهای حیوانات خانگی به سرعت کیسه‌ها را پر می‌کند و هزینه تعویض مکرر پاکت می‌تواند افزایش یابد.

بهترین گزینه خرید جاروبرقی اگر حیوان خانگی دارید                                                                         بهترین گزینه خرید جاروبرقی اگر حیوان خانگی دارید

 

2. بهترین جاروبرقی برای آلرژی و آسم

اگر آسم یا آلرژی شدید دارید و کیفیت هوای داخل خانه برای سلامتی شما بسیار مهم است، یک جاروبرقی پاکتی باکیفیت یک شرط مطمئن است. جاروبرقی‌های گران‌قیمت نیز در مکیدن آلرژن‌ها و محرک‌ها و نگه‌داشتن آن‌ها در حین دفع بسیار عالی عمل می‌کنند.

در مورد این موضوع کمی اختلاف وجود دارد. کارشناسان در مورد ویژگی‌هایی که یک جاروبرقی «هوای پاک» باید داشته باشد، اختلاف نظر دارند. بنیاد آسم و آلرژی آمریکا (AAFA) می گوید که برخی از جاروبرقی‌های بدون کیسه در این زمینه مشکلی ندارند. اما اکثر فروشندگان و تکنسین‌های حرفه‌ای روی زمین به ما گفتند که مدل‌های بدون کیسه را برای خانواده‌هایی که کیفیت هوا در آن‌ها نگرانی اصلی است، توصیه نمی‌کنند، زیرا عمل خالی کردن کیسه در جاروبرقی‌های بدون پاکت هوای شما را دوباره آلوده می‌کند. توصیه می‌کنیم در خرید جاروبرقی با احتیاط یک جاروبرقی محفظه دار پاکتی با سیستم مهر و موم شده که دارای فیلتر HEPA است بخرید.

 

اگر آسم یا آلرژی شدید نداشته باشید چه؟ خوب، داشتن فیلتر HEPA روی جاروبرقی هرگز ضرری ندارد، اما برای بسیاری از افراد زیاده روی می‌کند. همچنین، اگر نقاط انتقال در سرتاسر جاروبرقی فاقد واشر لاستیکی باشد، یک جاروبرقی می‌تواند مجهز به فیلتر HEPA باشد، اما فیلتر کلی متوسطی داشته باشد. بنابراین فقط به این دلیل که جاروبرقی دارای فیلتر HEPA است، فریب پرداخت اضافی را نخورید.

3. بهترین خرید جاروبرقی برای کف‌پوش‌های خالی

این ساده ترین کار برای جاروبرقی است و شما به چیز خاصی نیاز ندارید. اما اگر می‌خواهید کار را کمی آسان‌تر کنید، چند ویژگی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

برای ترکیبی از کف پوش‌ها و قالیچه‌ها، مطمئن ترین شرط این است که یک جاروبرقی داشته باشید که به شما امکان می‌دهد رول بُرس را روشن یا خاموش کنید. یک بُرس تهاجمی می‌تواند انواع خاصی از زباله‌ها را روی کف‌های لخت پراکنده کند، یا حتی انواع خاصی از کف‌ها را خراش دهد، بنابراین خاموش کردن این گزینه مفید است. اکثر جاروبرقی های برقی (از جمله مدل‌های ایستاده و محفظه‌دا که ما توصیه می‌کنیم) این گزینه را دارند، اگرچه در بین جاروهای بی‌سیم کمتر رایج است.

 

 

4. بهترین جاروبرقی برای فرش‌های پر پرز

فرش‌های پر پرز برای برخی جاروبرقی‌ها مشکل ایجاد می‌کنند: الیاف بلند می‌توانند در اطراف غلتک بُرس گره بخورند و یا ورودی را مسدود کنند و اساساً جاروبرقی را خفه کنند.

اگر چنین فرشی دارید و می‌خواهید آن را به‌خوبی تمیز کنید، بهترین گزینه این است که یک جاروبرقی با بُرس تمیزکننده قابل تنظیم داشته باشید که می‌تواند با ارتفاع فرش بالا یا پایین بیاید.

از طرف دیگر، می‌توانید با خاموش کردن رول برس یا کم کردن مکش، فرش‌های بلندتر را تمیز کنید (اگر جاروبرقی شما این گزینه‌ها را داشته باشد).

خرید جاروبرقی مناسب برای ماشین                                                                             خرید جاروی مناسب برای ماشین

5. خرید بهترین جاروبرقی برای اتومبیل

اگر دوست دارید ماشین خود را مرتب نگه دارید، هر جاروبرقی دستی می تواند این کار را انجام دهد، اما جاروبرقی با شلنگ آکاردئونی و دارای ابزارهای گیره کار را آسان‌تر می‌کند. این سبک برای تمیز کردن اطراف خانه نیز عالی است.

 

 

1 دیدگاه

 1. راضیه عزیزی گفت:

  بهترین جاروبرقی‌ها ابزاری حیاتی در خانه‌ها و محیط‌های کاری هستند. این دستگاه‌ها با قدرت خود و تکنولوژی پیشرفته‌شان، به راحتی گرد و غبار و ذرات را از سطوح پاک می‌کنند. از این رو، پیشنهاد خرید جاروبرقی با قابلیت‌های مناسب و البته با قیمت مناسب را دارم. به سلامتی خانواده خود اهمیت بدهید!چند محصول خوب دیگر هم معرفی میکنم

ثبت دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

RETRO part
24 آذر 1401
فروشگاه آنلاین قطعات لوازم خانگی RETRO

فروشگاه آنلاین قطعات لوازم خانگی RETRO

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک کنید
مقایسه